Apotheek Kouwenhoven

Als apotheek streven wij naar de hoogst mogelijke kwaliteit van dienstverlening. Zo hebben we een eigen bezorgservice voor mensen die slecht ter been zijn en een aparte spreekruimte voor persoonlijke gesprekken.

Op deze site vindt u meer informatie over onze apotheek. Met vragen kunt u ons altijd mailen. Maar u kunt natuurlijk ook even bellen of langskomen. Wij zijn u graag van dienst.

Terug naar overzicht

Farmaceutische groothandel stopt levering meestgebruikte bloedverdunner

Sinds 5 december 2025 levert groothandel Mosadex de veelgebruikte bloedverdunner Eliquis niet meer aan apotheken door een prijsverhoging van fabrikant BMS. Meer dan 260.000 patiënten gebruiken het middel. De Hartstichting maakt zich zorgen, maar apotheken hebben voorlopig voorraad. Alternatieven zijn beschikbaar, met een andere werkzame stof.


Lees het hele artikel op: Gezondheidsnet
Publicatiedatum: 09-12-2025