Apotheek Kouwenhoven

Als apotheek streven wij naar de hoogst mogelijke kwaliteit van dienstverlening. Zo hebben we een eigen bezorgservice voor mensen die slecht ter been zijn en een aparte spreekruimte voor persoonlijke gesprekken.

Op deze site vindt u meer informatie over onze apotheek. Met vragen kunt u ons altijd mailen. Maar u kunt natuurlijk ook even bellen of langskomen. Wij zijn u graag van dienst.

Terug naar overzicht

Beperkte bereikbaarheid op 18, 19 en 20 juni

In verband met wisseling van ICT-systeem zijn we op woensdag 18 juni, donderdag 19 juni en vrijdag 20 juni beperkt bereikbaar.

Op woensdag 18 juni gaan we over naar een ander ICT-systeem, hiervan ondervinden we de dagen erna veel hinder. Daardoor zijn we op donderdag 19 juni en vrijdag 20 juni alleen (telefonisch) bereikbaar voor spoed.

Indien u een herhaalrecept nodig heeft vragen we u deze op tijd, vóór 18 juni, aan te vragen. De (herhaal)recepten die na 18 juni bij ons binnen komen, kunnen we in de loop van de dagen ná het weekend aan u af leveren.

Spoedrecepten zullen we dezelfde dag in orde maken.

Ook in week 26 kan het langer duren dan u gewend bent voordat uw recept klaar ligt, als nasleep van de week ervoor.

We hopen op uw begrip.

Excuus voor het ongemak.

Publicatiedatum: 11-06-2025