Apotheek Kouwenhoven

Als apotheek streven wij naar de hoogst mogelijke kwaliteit van dienstverlening. Zo hebben we een eigen bezorgservice voor mensen die slecht ter been zijn en een aparte spreekruimte voor persoonlijke gesprekken.

Op deze site vindt u meer informatie over onze apotheek. Met vragen kunt u ons altijd mailen. Maar u kunt natuurlijk ook even bellen of langskomen. Wij zijn u graag van dienst.

Terug naar overzicht

Wat is hemochromatose of ijzerstapelingsziekte?

Hemochromatose – ook bekend als de ijzerstapelingsziekte – is een ziekte waarbij het lichaam meer ijzer opneemt uit voeding dan het nodig heeft. In plaats van dat het ijzer het lichaam weer verlaat via de ontlasting of urine, wordt het opgeslagen in je organen, bijvoorbeeld de lever of in gewrichten. Dat kan veel klachten met zich meebrengen.


Lees het hele artikel op: gezondheidsnet.nl
Publicatiedatum: 06-05-2025